Riešenia postavené na rokoch skúseností

Náš príbeh sa začal pred viac ako dvoma desaťročiami s jedným jasným cieľom: transformovať komplexný svet bezpečnostných predpisov na jednoduchý a zrozumiteľný systém, ktorý chráni to najdôležitejšie – zdravie a bezpečnosť ľudí pri práci.

 Sme hrdí na to, že naše korene sú pevne zakotvené v odbornosti a vášni pomáhať malým a stredným podnikom, živnostníkom a zamestnávateľom navigovať v náročnom teréne legislatívy.

9 000+

Zákazníkov využilo naše služby.

90%

Zákazníkov využíva naše služby opakovanie a vracia sa k nám

5 000+

Zorganizovaných školení

20+

Rokov skúseností vo svete podnikania

Náš cieľ

Naša misia je poskytovať podnikateľom a firmám riešenia, ktoré im umožnia zjednodušiť a optimalizovať svoje podnikanie. Sme oddaní poskytovať užívateľsky prívetivé nástroje a intuitívne rozhranie, aby sme zabezpečili pohodlné a efektívne riadenie povinností. S naším riešením chceme byť partnermi na ceste k úspechu a podporovať rast a inovácie v podnikateľskom prostredí.

Naše hodnoty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Integrity

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Privacy

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam

Customer Support

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid

Náš tím

Náš tím je zložený z odborníkov so širokými skúsenosťami v oblasti podnikania, ktorí pri vývoji nášho systému zohľadnili roky osvedčených postupov a najlepších praktík. Sme hrdí na to, že sme vytvorili riešenie, ktoré je navrhnuté tak, aby presne zodpovedalo potrebám a výzvam vášho biznisu.

Vlasta Pitová

Konateľka spoločnosti, DPO pre SR a ČR

António Pita

Generálny riaditeľ, zakladateľ spoločnosti a autor FISPP

Ing. Milan Vrbjar

Obchodný riaditeľ

Róbert Lisoň

Poradca pre legislatívu

Bc. Natália Hižnayová

Poradca pre legislatívu

Vlasta Hlinková

Poradca pre legislatívu

Ing. Katarína Lenartová

Marketingový špecialista

Toto riešenie pre správu povinností je skvelým pomocníkom pre našu firmu. Jeho jednoduché ovládanie a intuitívne rozhranie nám umožňujú efektívne zvládať naše povinnosti s minimálnym úsilím.

Martin P.

Riaditeľ