Objavte všetky funkcie systému FISPP

Náš systém vám poskytuje širokú škálu užitočných nástrojov na zefektívnenie vášho podnikania. Preskúmajte ich a objavte, ako môžeme pomôcť vám a vašej firme dosiahnuť úspech

Nechajte to na nás!

  Add a header to begin generating the table of contents

  Školenia na jednom mieste, automaticky

  Budete upozornení dopredu, ktoré školenia a u ktorého zamestnanca treba čoskoro opakovať. Vyhnete sa tak zbytočnej pokute z kontrolného orgánu.

  Každé jedno školenie sa po absolvovaní objaví zároveň aj v karte zamestnanca. Máte ich teda pokope v kategórii školenia a v prípade, že chcete vedieť, ktoré všetky školenia má daný zamestnanec, pozriete sa do jeho karty.

  Ochrana pred požiarmi

  Nájdete tu požiarnu identifikačnú kartu, ktorá je dôležitá pri kontrole štátneho požiarneho dozoru.

  Okrem požiarnej identifikačnej karty získate aj prehľad požiarnotechnických zariadení a požiarnych prístrojov na všetkých prevádzkach. Systém vás automaticky upozorní v prípade, že je nutná ich kontrola na jednotlivých prevádzkach v rámci vašej spoločnosti.

  Online elektronické podpisovanie

  Online podpisovanie vám umožní podpísať všetky dokumenty v rámci tejto softvérovej aplikácie zaručeným alebo kvalifikovaným elektronickým podpisom bez potreby tlače.

  Pracovné prostriedky

  Okrem základných prostriedkov ako napríklad mobil, notebook alebo auto si môžete pridať aj vlastný prostriedok.

  Získate prehľad o tom, komu je priradený, ktorý pracovný prostriedok dnes a kto ho mal v histórií. Mimo iného získate aj prehľad o kontrolách, revíziách a skúškach všetkých pracovných prostriedkov v rámci vašej firmy.

  Odpadové hospodárstvo​​

  Plne automatizovaná evidencia odpadov vrátane zadania údajov z vážneho lístku alebo faktúry, pričom, si na konci roka automaticky vygenerujete ohlásenie o evidencii odpadov.

  Vypracovanie a podanie ohlásenia na váš príslušný úrad zrazu nebude strašiakom, ale jednoduchým úkonom.

  Dokumenty

  Nepretržitý online prístup k vlastnému úložisku vrátane prístupu do nášho úložiska, ktoré obsahuje množstvo dokumentov podľa aktuálnej právnej úpravy.

  Garantujeme vám, že každý dokument spĺňa legislatívne atribúty a je aktualizovaný.

  Oznamy

  Notifikácie o legislatívnych zmenách na jednom mieste. 

  Sledujeme ich za vás a priamo vás informujeme. 

  Dostupné na všetkých zariadeniach

  Pre používanie našej aplikácie nevyžadujeme žiadne špeciálne systémové požiadavky. Stačí vám bežný počítač a akýkoľvek moderný internetový prehliadač, ako je napríklad Google Chrome, Mozilla Firefox,  Safari alebo Microsoft Edge. Nemusíte inštalovať žiadne ďalšie aplikácie alebo softvér. Všetko, čo potrebujete, je spojenie s internetom a môžete začať používať našu aplikáciu.